Для батьків

Місія Щасливчика: допомогти батькам ростити дитину щасливою, вільною, мислячим і допитливим. Для цього ми створили комфортні умови для ігор та занять діток від 2 до 6 років. Ми приділяємо увагу кожній дрібниці і намагаємося зробити перебування дитини у нас максимально корисним і цікавим.

Наші цілі:

1. Розвиток потенціалу кожної дитини, яка приходить до нас.

2. Збереження здоров’я дітей в процесі їх розвитку.

3. Соціалізація дітей дошкільного віку.

4. Пропаганда гуманістичних методів виховання серед батьків.

5. Адаптація особливих дітей в суспільстві однолітків.

6. Корекція поведінки дітей з особливостями розвитку.

7. Підготовка дітей до школи.

8. Розвиток творчих здібностей дітей.

9. Предотвращніе формування мовного бар’єру у дітей.

10. Формування широкого кругозору у дітей.

11. Пропаганда усвідомленого батьківства.

Ми віримо, що гра – кращий спосіб щоб розвідати світ в дошкільному віці. І що б не робив дитина, чим би не займався, перш за все, він грає. Це дивний стан відкритості світу, нових знань, уяви і творчості. І тільки добрі дорослі вміють увійти в цей світ дитячої гри так, щоб нічого не порушити, не зіпсувати і привнести щось нове і корисне. Ми завжди поважаємо почуття дитини, його індивідуальність і особливості. Це допомагає нам по-справжньому подружитися з дітьми і увійти в їхній світ. Ми дуже щасливі, коли діти приходять до нас з радістю і усмішками. Значить, ми на вірному шляху!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>