Умови прийому

Умови прийому в дитячий сад “Щасливчик”

При надходженні в приватний дитячий сад батьки підписують договір з адміністрацією саду.

Для прийому в сад вам необхідно:

  • Заздалегідь зателефонувати і домовитися про зустріч з адміністрацією міні-саду (вихователі не можуть приділяти час випадковим відвідувачам, так як вони цілком зайняті дітьми).
  • Прийти з дитиною в обумовлений час. Ми покажемо Вам садок, познайомимо з вихователями, відповімо на всі Ваші запитання.
  • Заповнити анкету.
  • Укласти договір і внести оплату за перший місяць відвідування.
  • Принести Медичну довідку про стан здоров’я дитини, яка оформляється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром), а також медичну довідку дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.

Для безболісного включення дитини в режим дитячого садка ми надаємо адаптаційну тиждень. Ви можете приводити дитину на будь-яку кількість годин (навіть на одну годину) і оплачувати його прибування погодинно.

Якщо дитина був відсутній через хворобу, то він може повернутися в групу строго при наявності довідки від лікаря-педіатра. Ця довідка дає батькам право на перерахунок при оплаті. Адміністрація залишає за собою право відмовити в прийомі дитини з явними ознаками простудного захворювання.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви розкажіть вихователю всі особливості догляду за Вашим малюком (особливості поведінки, улюблені заняття і схильності). Це дасть нам можливість швидше знайти правильний підхід до Вашій дитині і уникнути неприємних ситуацій.

Наш “Щасливчик” завжди щиро радий прийняти до себе нового друга!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>