Підготовка до школи

ГОТУЄМОСЯ ДО ШКОЛИ ЧИ БАЙДИКУЄМО?

Бути готовим до школи вже сьогодні – не означає вміти читати, писати й лічити.
Бути готовим до школи – означає бути готовим усього цього навчитися.
Л. А. Венгер

i052432Сучасність диктує досить інтенсивний ритм життя та соціальної активності людини. З кожним днем все актуальнішою стає приказка: щоб не відставати – треба бігти з усієї сили, але щоб встигати – треба бігти ще швидше. Суттєвою ознакою сьогодення також стає те, що соціальна активність людини розпочинається значно раніше, ніж, наприклад, 20 чи 50 років тому. Дошкільний період життя дитини вже давно перестав бути абсолютно безтурботним дитинством, натомість цей вік став своєрідним «стартом» різностороннього розвитку, становлення особистості. Саме в дошкільному віці маленька людина починає думати, говорити, гратися в ігри тощо. Етап дошкільного розвитку являє собою фундаментальний період становлення особистості дитини, коли формуються світоглядні основи юної людини, відбувається становлення розуміння таких понять як «добро» і «зло». Значною підтримкою та допомогою для батьків в процесі «запуску механізму розвитку» дитини стає ДНЗ, де команда психологів, педагогів та вихователів здатна поєднати в практичній роботі  природний для дітей дошкільного віку вид діяльності – гру – та навчально-розвивальну діяльність, адже не варто забувати, що основною метою сучасної освіти є становлення гармонійно розвиненої, творчої особистості. Формування у дитини таких якостей як самостійність, мотивація до навчання, вміння спілкуватися з однолітками й дорослими, здатність концентруватися, логічно мислити, шукати, аналізувати, запам’ятовувати та класифікувати інформацію – завдання, реалізація яких, в рамках дошкільної освіти, дозволяє дитині швидко та гармонійно перейти від етапу дошкільного до шкільного навчання.

Робота нашого дошкільного навчально-розвивального закладу орієнтована не лише на навчання та виховання своїх юних підопічних. Насамперед, метою нашої праці стає спонукання до розвитку творчого потенціалу дитини, максимальна активізація її природних нахилів та задатків, формування як розумового, так і емоційного інтелекту, прищеплення любові до праці, до всього живого та світу навколо нас. Команда професіоналів нашого закладу приділяє значну увагу як фізичній, так і психологічній підготовці дитини до школи. Особисто-орієнтований підхід у поєднанні з вихованням, насиченою освітньою програмою, новітніми студіями розвитку дитини, невеликою наповненістю груп (до 10 дітей), розвиваючими заняттями як за класичними педагогічними методиками, так і за новітніми авторськими –усе це стає потужним інструментом всебічного гармонійного розвитку Вашого малюка.

Варто пам’ятати, що формування особистості кожної маленької людини – складний і трудомісткий процес: занадто складний, щоб відноситись до нього легковажно і занадто трудомісткий, щоб виконувати його самотужки. Наш колектив з радістю і любов’ю розділить з Вами складнощі та радощі виховання Ваших малюків. Ласкаво просимо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>