Ранній розвиток

dsc_0137Ви молода, активна мама і усвідомлюєте наскільки розвиток для Вашої дитини важливий – не забаріться і почніть розвивати її ще з пелюшок, оскільки вже з народження вона формується як особистість. З кожним Вашим дотиком у новонародженого проявляється любов до Вас та відчуття захищеності, з кожним стисканням пальця на Вашій руці – розвивається дрібна моторика, з кожною колисковою – формується естетичний смак.

Звісно, жоден малюк не народжується генієм, але у кожного закладені певні здібності, які потрібно розвивати щодня. Адже головне у житті дитини – це новий досвід, набутий вчасно. І найбільш позитивним періодом для нових відчуттів, емоцій, тобто нового придбаного досвіду, є період від народження до 3 років. Тому, що саме у цей період розвивається дрібна моторика, сенсорні відчуття, увага, пам’ять та певний свій дитячий, та все ж світогляд. Вчасне тренування та розвиток моторики, пальчикова гімнастика, фізичні ігри, вправи на розвиток мовлення – все це принесе вагомі результати для Вашої дитини, закладе зерно для її гармонійного зростання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>